Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Csilla76 Előzmény: #327903

nekem már csak ötven pont kellene a boldogságig. Múlt csütörtök óta tartom a shortot, már le akartam sokszor zárni, de reggel csak esik még ez 50 pontot, legalábbis remélem.