Elfogadható bukóval??? Én azt hittem, tök jó longod van. Ne idegelj...
Elfogadható bukóval??? Én azt hittem, tök jó longod van. Ne idegelj...
Nem csak a szokásos undorodás van a piactól. Mikor mehetnénk nem megyünk, esély sincs, hogy elfogadható bukóval forduljak shortba:(
Jajajajjajjjjj! Az enyémmel együtt ez már sok lesz a piacnak. Tutti emelkedés.
Nem szeretnék offolni, de mennyire működik még a matgab faktor?
Lényegében 22700-on találkozik a 100 és a 200 napos mozgó, tehát ez egy megerősített ellenállás. Ráadásul a Bux a ma reggeli rést is betöltötte, tehát reménykedhetnek a shortosok (1 ideig).
Mindenki kb. addig varja, tehat tuti nem nez fel oda, hanem elotte lefordul. :)
igen..lefordultunk....ez ad némi reményt a lejtmenethez...Egon majd megmondja hogy ez törvényszerű volt.
hátrahagyott résünket be kellene már tölteni, de ez az örömködés mellett sajna nem megy
köszi, de majd záró alapján kell gratulálni vagy sem
nem próféta, de néha eltalálja, ezen kívül sztem még megyünk fel és nem akarom tartogatni, majd 900 tól felfelé elkezdek shortot építgetni, addig kivárás