Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #327759

Háhá...éppen visszaértem a fináléra :D

OTP zuhan...SP meg napn belül már több mint 1 % ot esett... Egon örülhet most hogy a visszateszt "tickre" bejött neki...és megyünk tovább lefele.