Re: nincs cím 2010. november 22. 15:35 BudFox Előzmény: #327759 Háhá...éppen visszaértem a fináléra :D OTP zuhan...SP meg napn belül már több mint 1 % ot esett... Egon örülhet most hogy a visszateszt "tickre" bejött neki...és megyünk tovább lefele.