hihi...)
én Tőled a résre felt várnám..)
picit túlvett lett...Béla intézhetne valami hírt a korcsma tagoknak
hihi...)
én Tőled a résre felt várnám..)
picit túlvett lett...Béla intézhetne valami hírt a korcsma tagoknak
Én azért még megnéznék előtte egy paráztató (ezúttal 960-as tartományba történő) leszúrást, ahogy csinálták az elmúlt hetekben.
Beszűkültünk egy kicsikét a robbanás előtt. :-))))
megálltunk mára úgy néz ki...persze minden nap más
kíváncsian várom a mai délutánt meg a holnapi napot....
Öntés, sűrű a levegő 986-tól...
Akkor jöhetne a tegnapi pofátlan szintem.
Kíváncsi vagyok, hogy a mai BUX lufi hány órakor fog durranni. Merném borítékolni, hogy +/- 0.1%-on zár a végén, nem pedig +1,54%-on.
1000-ről 1050-ig nagyon gyorsan elment az előző körben, talán 1 perc, ha volt...
Közel 20k-t kellene kivenniük.
ha sikerül átlökni 1000et és egy támaszt is alá raknak, akkor úgy gondolom, hogy vételi jelzésnek fogják fel és amúgy is a kerek számok pszichológiája, hogy elmenjen 1100-1200környékéig... hogy utána mi történik majd meglátjuk...
Kiveszik ma szerintem.
Ha ez megtörténik, megjönnek a vevők is 1000 magasságánál már talán, egyelőre mindenki kivár.
Ha 990-en megveszik azt a dugót, meglesz a forgalom is...
Így lenne 5-ösöm a lottón...!
990-en 12k.
Hízik a vételi oldal, szerintem nemsokára meghúzzák...
Araszolgatunk, csak a forgalom hiányzik, mint mindig.
975,980 meg van támogatva szépen.
Kirázás és paráztatás, már nem először játszották ezt el.
A hétre is várok egy hasonló leszúrást a 960-as tartományba, aztán lehet, hogy nem fog bekövetkezni, majd kiderül.
Szerinted mi lehetett az oka, hogy pár napja még 937 alá is lenézett az árfolyam?
Most a pl. Telekomból menekülők találhatták meg, vagy hírre/cikkre emelkedik?
Holnap pihenhetne egyet itt 980-nál, de ha nem fog, akkor gyanítom, hogy a nap végére már négyszámjegyű lesz az árfolyam.
sőt..)
népi megfigyelésem szerint a rába ugrások(sebességváltáskor) kb. 35 pontosak
lehetne holnap?
Főleg a nap eleje volt értékes, mert akkor még vastag
mínuszban a voltak az amcsi futuresek, ez meg megse rezzent.
Sőt.
Vették.
ha a nyuszik ezt is jelképezik, akkor egy hadsereg áll a háttérben...)
re: sikeres tradek