Re: Magyar busz kell az egész világnak 2010. október 18. 17:01 learn Előzmény: #315106 Szerinted mi lehetett az oka, hogy pár napja még 937 alá is lenézett az árfolyam? Most a pl. Telekomból menekülők találhatták meg, vagy hírre/cikkre emelkedik?