Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Magyar busz kell az egész világnak

zeeh_ Előzmény: #315342

Kiveszik ma szerintem.

Ha ez megtörténik, megjönnek a vevők is 1000 magasságánál már talán, egyelőre mindenki kivár.