Re: Magyar busz kell az egész világnak 2010. október 19. 9:49 zeeh_ Előzmény: #315342 Kiveszik ma szerintem. Ha ez megtörténik, megjönnek a vevők is 1000 magasságánál már talán, egyelőre mindenki kivár.