Re: Magyar busz kell az egész világnak
Capablanka Előzmény: #315383megálltunk mára úgy néz ki...persze minden nap más
kíváncsian várom a mai délutánt meg a holnapi napot....
megálltunk mára úgy néz ki...persze minden nap más
kíváncsian várom a mai délutánt meg a holnapi napot....