Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315458 Capablanka Előzmény: #315444

hihi...)

én Tőled a résre felt várnám..)

picit túlvett lett...Béla intézhetne valami hírt a korcsma tagoknak

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315448 zeeh_ Előzmény: #315444

Én azért még megnéznék előtte egy paráztató (ezúttal 960-as tartományba történő) leszúrást, ahogy csinálták az elmúlt hetekben.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315444 Sly-- Előzmény: #315438

Beszűkültünk egy kicsikét a robbanás előtt. :-))))

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315438 Capablanka Előzmény: #315383

megálltunk mára úgy néz ki...persze minden nap más

kíváncsian várom a mai délutánt meg a holnapi napot....

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315383 zeeh_ Előzmény: #315351

Öntés, sűrű a levegő 986-tól...

Akkor jöhetne a tegnapi pofátlan szintem.

Kíváncsi vagyok, hogy a mai BUX lufi hány órakor fog durranni. Merném borítékolni, hogy +/- 0.1%-on zár a végén, nem pedig +1,54%-on.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315351 zeeh_ Előzmény: #315347

1000-ről 1050-ig nagyon gyorsan elment az előző körben, talán 1 perc, ha volt...

Közel 20k-t kellene kivenniük.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315347 Koffein Előzmény: #315344

ha sikerül átlökni 1000et és egy támaszt is alá raknak, akkor úgy gondolom, hogy vételi jelzésnek fogják fel és amúgy is a kerek számok pszichológiája, hogy elmenjen 1100-1200környékéig... hogy utána mi történik majd meglátjuk...

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315344 zeeh_ Előzmény: #315342

Kiveszik ma szerintem.

Ha ez megtörténik, megjönnek a vevők is 1000 magasságánál már talán, egyelőre mindenki kivár.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315342 Sly-- Előzmény: #315341

Ha 990-en megveszik azt a dugót, meglesz a forgalom is...

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315337 zeeh_ Előzmény: #315336

Hízik a vételi oldal, szerintem nemsokára meghúzzák...

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315336 Sly-- Előzmény: #315333

Araszolgatunk, csak a forgalom hiányzik, mint mindig.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315322 zeeh_ Előzmény: #315118

Kirázás és paráztatás, már nem először játszották ezt el.

A hétre is várok egy hasonló leszúrást a 960-as tartományba, aztán lehet, hogy nem fog bekövetkezni, majd kiderül.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315118 learn Előzmény: #315106

Szerinted mi lehetett az oka, hogy pár napja még 937 alá is lenézett az árfolyam?

Most a pl. Telekomból menekülők találhatták meg, vagy hírre/cikkre emelkedik?

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315106 zeeh_ Előzmény: #315097

Holnap pihenhetne egyet itt 980-nál, de ha nem fog, akkor gyanítom, hogy a nap végére már négyszámjegyű lesz az árfolyam.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315097 Capablanka Előzmény: #315087

sőt..)

népi megfigyelésem szerint a rába ugrások(sebességváltáskor) kb. 35 pontosak

lehetne holnap?

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315094 bargain_hunter Előzmény: #315087

Főleg a nap eleje volt értékes, mert akkor még vastag

mínuszban a voltak az amcsi futuresek, ez meg megse rezzent.

Sőt.

Vették.

Re: Magyar busz kell az egész világnak

#315049 Capablanka Előzmény: #315026

ha a nyuszik ezt is jelképezik, akkor egy hadsereg áll a háttérben...)

re: sikeres tradek