Re: Magyar busz kell az egész világnak 2010. október 18. 16:45 zeeh_ Előzmény: #315097 Holnap pihenhetne egyet itt 980-nál, de ha nem fog, akkor gyanítom, hogy a nap végére már négyszámjegyű lesz az árfolyam.