na a végén csak meg mozdul ez, jó lesz ez, jó lesz ez 1800 nem adom...:-)
na a végén csak meg mozdul ez, jó lesz ez, jó lesz ez 1800 nem adom...:-)
Ma 950-960 közé lesz beszorítva, záró tippem 955.
Holnap még egy meghúzás és pénteken pihenhet egyet.
tetszetős elmélet...én a fibo szintet szeretném látni..)
forgalom régóta emelkedésben van
remélem amikor nagyhal akad 8alap) észre fogjuk venni...ezek a gyűjtögetők szerintem erre várnak...tétel ők fognak tudni adni...ezeket az átadott nagy pakkokat is remélem észre fogom venni...ha lesznek..
Jó példa volt rá tavasszal a Questor.
650 Ft-nál hozta ki az 560-as célárat eladást javasolt.
2 hét múlva 850 volt. :-)
Igen úgy volt, figyeltem.
Kellene még valami hír, szikra és megindulna szerintem is.
Csak nem merik még venni a népek, félnek kicsit tőle.
Majd megbátorodnak.
November vége-december elejére teszem a nagyobb felhúzást.
Addig tovább megy a gyűjtögetés.
Alakul a pakkom, 900-950 között csipegetem tovább.
Pedig amikor egy pénzintézet, minősítő jósol valamit vételre, akkor általában akkor kell eladni, ha meg eladásra biztat, akkor kell venni. Ez általában bejön.
Feltűnő, hogy mekkora pakkok vannak most vételi oldalon.
Szvsz ma kicsit meghúzták, napközben porszívóznak, holnap pedig alaposabban meghúzzák, mert pénteken ez nem nagyon szokott mozogni.
az mindenesetre biztató, hogy a konszolidációban nem volt forgalom.
Kár, hogy egyelőre igen kevesen gondolják ezt ugyanígy.
A Raffi tegnap egyenesen pesszimista volt.
Jóval alacsonyabb árfolyamot vár, lentebb javasolja venni a kedves ügyfeleknek.
Nem lesz ez rossz, 950-952 (13k) szerintem mára megtámasztja.
Hosszútávon tényleg ez az egyik legjobb papír a BÉT-en.
Csakhogy most gyenge forgalom egyelőre.
Olyan napi 150-250 milla közötti forgalom lenne az egészséges, legalább egy hétig.
Akkor megmutathatná, hogy mit is tud a papír.
Ez így egyelőre csak néhány kóbor, szebb időkre gyűjtögető kisbüfi vételei.
Komolyabb forgalom kellene.
Bár, ha azt nézem, egy 200-250 millával most 1000 fölé lehetne tenni 10 perc alatt....
Utána meg lehet nézegetni ezt is könnyes szemmel annak aki lemarad.
Amitől berúgtam és vettem. ;<))
Azóta abban a hányadékban ülök kiseggelés céljából, de ha elérjük, akkor sem adom el, hanem veszek hozzá. Ez sztem az egyik legjobb pappér hosszútávon.
Nem hiszem. :)
Anno is így ment el 1136-ig. Kis lépésekben, majd jött a hosszú lépés. :)
Itt 951-955 között lesz a vége ma valahol szvsz és innen indul majd tovább holnap.
sziasztok...most léptem be...úgy látom a jelenlétem zavarta a papírt....)
megyek is....)
Egy 951-963-as kör teljesítve egy kis pakkal. Legalább a havi real kijött belőle. :)
Jöhetne egy visszateszt.
Szép pakkok vannak mindkét oldalon.
954
954,955,958-at kéne átvinni.
Update: Már csak 958 maradt. :)
Indul... :)
Egyelőre nem meggyőző, de majd meglátjuk, hogy miként alakul a mai nap végéig.