Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

RÁBA fórum

na a végén csak meg mozd…

#313061 Stoki

na a végén csak meg mozdul ez, jó lesz ez, jó lesz ez 1800 nem adom...:-)

Re: nincs cím

#312958 zeeh_ Előzmény: #312946

Ma 950-960 közé lesz beszorítva, záró tippem 955.

Holnap még egy meghúzás és pénteken pihenhet egyet.

Re: nincs cím

#312946 Capablanka Előzmény: #312933

tetszetős elmélet...én a fibo szintet szeretném látni..)

forgalom régóta emelkedésben van

remélem amikor nagyhal akad 8alap) észre fogjuk venni...ezek a gyűjtögetők szerintem erre várnak...tétel ők fognak tudni adni...ezeket az átadott nagy pakkokat is remélem észre fogom venni...ha lesznek..

Re: nincs cím

#312943 bargain_hunter Előzmény: #312933

Jó példa volt rá tavasszal a Questor.

650 Ft-nál hozta ki az 560-as célárat eladást javasolt.

2 hét múlva 850 volt. :-)

Re: nincs cím

#312940 bargain_hunter Előzmény: #312925

Igen úgy volt, figyeltem.

Kellene még valami hír, szikra és megindulna szerintem is.

Csak nem merik még venni a népek, félnek kicsit tőle.

Majd megbátorodnak.

November vége-december elejére teszem a nagyobb felhúzást.

Addig tovább megy a gyűjtögetés.

Alakul a pakkom, 900-950 között csipegetem tovább.

Re: nincs cím

#312933 zeeh_ Előzmény: #312923

Pedig amikor egy pénzintézet, minősítő jósol valamit vételre, akkor általában akkor kell eladni, ha meg eladásra biztat, akkor kell venni. Ez általában bejön.

Feltűnő, hogy mekkora pakkok vannak most vételi oldalon.

Szvsz ma kicsit meghúzták, napközben porszívóznak, holnap pedig alaposabban meghúzzák, mert pénteken ez nem nagyon szokott mozogni.

Re: nincs cím

#312923 bargain_hunter Előzmény: #312915

Kár, hogy egyelőre igen kevesen gondolják ezt ugyanígy.

A Raffi tegnap egyenesen pesszimista volt.

Jóval alacsonyabb árfolyamot vár, lentebb javasolja venni a kedves ügyfeleknek.

Re: nincs cím

#312915 zeeh_ Előzmény: #312910

Nem lesz ez rossz, 950-952 (13k) szerintem mára megtámasztja.

Hosszútávon tényleg ez az egyik legjobb papír a BÉT-en.

Re: nincs cím

#312910 bargain_hunter Előzmény: #312900

Csakhogy most gyenge forgalom egyelőre.

Olyan napi 150-250 milla közötti forgalom lenne az egészséges, legalább egy hétig.

Akkor megmutathatná, hogy mit is tud a papír.

Ez így egyelőre csak néhány kóbor, szebb időkre gyűjtögető kisbüfi vételei.

Komolyabb forgalom kellene.

Bár, ha azt nézem, egy 200-250 millával most 1000 fölé lehetne tenni 10 perc alatt....

Utána meg lehet nézegetni ezt is könnyes szemmel annak aki lemarad.

Re: nincs cím

#312908 wizes Előzmény: #312900

Amitől berúgtam és vettem. ;<))

Azóta abban a hányadékban ülök kiseggelés céljából, de ha elérjük, akkor sem adom el, hanem veszek hozzá. Ez sztem az egyik legjobb pappér hosszútávon.

Re: nincs cím

#312900 zeeh_ Előzmény: #312887

Nem hiszem. :)

Anno is így ment el 1136-ig. Kis lépésekben, majd jött a hosszú lépés. :)

Itt 951-955 között lesz a vége ma valahol szvsz és innen indul majd tovább holnap.

Re: nincs cím

#312866 zeeh_ Előzmény: #312852

Egy 951-963-as kör teljesítve egy kis pakkal. Legalább a havi real kijött belőle. :)

Jöhetne egy visszateszt.

Szép pakkok vannak mindkét oldalon.

Re: nincs cím

#312852 zeeh_ Előzmény: #312821

954

954,955,958-at kéne átvinni.

Update: Már csak 958 maradt. :)

Indul... :)

Re: nincs cím

#312821 zeeh_ Előzmény: #312811

Egyelőre nem meggyőző, de majd meglátjuk, hogy miként alakul a mai nap végéig.

Re: nincs cím

#312811 zeeh_ Előzmény: #312808

Jobban is éledezhetne...

Közel 5k 950-en viszont tetszik. Remélem, ott is marad...

Na, erre több, mint 2k átállt 945-re.