Re: nincs cím 2010. október 13. 10:54 zeeh_ Előzmény: #312910 Nem lesz ez rossz, 950-952 (13k) szerintem mára megtámasztja. Hosszútávon tényleg ez az egyik legjobb papír a BÉT-en.