Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #312910

Nem lesz ez rossz, 950-952 (13k) szerintem mára megtámasztja.

Hosszútávon tényleg ez az egyik legjobb papír a BÉT-en.