Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #312923Pedig amikor egy pénzintézet, minősítő jósol valamit vételre, akkor általában akkor kell eladni, ha meg eladásra biztat, akkor kell venni. Ez általában bejön.
Feltűnő, hogy mekkora pakkok vannak most vételi oldalon.
Szvsz ma kicsit meghúzták, napközben porszívóznak, holnap pedig alaposabban meghúzzák, mert pénteken ez nem nagyon szokott mozogni.