Re: nincs cím
Capablanka Előzmény: #312933tetszetős elmélet...én a fibo szintet szeretném látni..)
forgalom régóta emelkedésben van
remélem amikor nagyhal akad 8alap) észre fogjuk venni...ezek a gyűjtögetők szerintem erre várnak...tétel ők fognak tudni adni...ezeket az átadott nagy pakkokat is remélem észre fogom venni...ha lesznek..