Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Capablanka Előzmény: #312933

tetszetős elmélet...én a fibo szintet szeretném látni..)

forgalom régóta emelkedésben van

remélem amikor nagyhal akad 8alap) észre fogjuk venni...ezek a gyűjtögetők szerintem erre várnak...tétel ők fognak tudni adni...ezeket az átadott nagy pakkokat is remélem észre fogom venni...ha lesznek..