Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #312900Csakhogy most gyenge forgalom egyelőre.
Olyan napi 150-250 milla közötti forgalom lenne az egészséges, legalább egy hétig.
Akkor megmutathatná, hogy mit is tud a papír.
Ez így egyelőre csak néhány kóbor, szebb időkre gyűjtögető kisbüfi vételei.
Komolyabb forgalom kellene.
Bár, ha azt nézem, egy 200-250 millával most 1000 fölé lehetne tenni 10 perc alatt....
Utána meg lehet nézegetni ezt is könnyes szemmel annak aki lemarad.