Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

bargain_hunter Előzmény: #312915

Kár, hogy egyelőre igen kevesen gondolják ezt ugyanígy.

A Raffi tegnap egyenesen pesszimista volt.

Jóval alacsonyabb árfolyamot vár, lentebb javasolja venni a kedves ügyfeleknek.