Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #312915Kár, hogy egyelőre igen kevesen gondolják ezt ugyanígy.
A Raffi tegnap egyenesen pesszimista volt.
Jóval alacsonyabb árfolyamot vár, lentebb javasolja venni a kedves ügyfeleknek.
Kár, hogy egyelőre igen kevesen gondolják ezt ugyanígy.
A Raffi tegnap egyenesen pesszimista volt.
Jóval alacsonyabb árfolyamot vár, lentebb javasolja venni a kedves ügyfeleknek.