Meglátjuk, hogy José Raúl is erre spekulál-e ...
;)
Meglátjuk, hogy José Raúl is erre spekulál-e ...
;)
A Rába sorsa elég erősen függ az autóipari szektor alakulásától, ezzel kapcsolatban rövid és középtávon nem vagyunk optimisták, de több jó hír is érkezhet a magyar ipari növekedés oldaláról (új megrendelések), amely pozitívan érintené a céget. Ha az árfolyam átvinné a 940-es szinteket, az teret nyithat lefelé és akkor olcsóbb beszállókat is lehet majd találni, tehát érdemes ezen a szinten stoppolni a meglévő longokat.
http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=139567&is=1
Csaknem vásárolni szeretnének 940 alatt a stopok kiütésével? :)
Ilyen huncut játékokra számítva be is álltam valamivel alacsonyabb szintekre.
Aztán majd koppanok, és elindul felfele.
Ez a múlt heti Pintér féle pozitív második féléves eredményre vonatkozó nyilatkozat, várakozás meg kell hogy tartsa az árfolyamot, és amennyiben az már a Q3-ban is megmutatkozik számottevő javulás formájában, akkor akár csodaszép évvégénk is lehet nekünk, Rába tulajdonosoknak.
Reméljük, hogy a szép munkát ügyfélszámlánk növekvő egyenlege is visszaigazolja majd, úgy december közepe tájékán legkésőbb.
Bizakodjunk.
Gépi stopot mindenesetre itt nem rakok be.
Kerülendő a huncut nagyspekik kisded játékait.
Nagy félelmek, kétségek közt, hosszan, fájdalmasan vajúdva.
Ez a szép! Mikor Vadász ecseteli Zabásnak a szülést.
De legalább tudni fogja, milyen is az ...
:))
nagyon szép munka...
egyre jár az agyunk, csak én kicsinyesebben gondolkodtam
a 850 körüli hosszú konszolidációból is csak a bollinger teljes beszűkülése után tört ki...meg a 900 körüli értéktől is ekkor rugaszkodott el
Tudtam, hogy tetszeni fog neked. :-)
Főleg a célár. :-)
Csak az a kérdés, hogy győzöd-e majd kivárni.
1000 felett ejted, eszvéesz.
Mostanában kicsit idegesen kereskedsz, amit nem csodálok egyébként.
Szívatós a piac.
Minden nagy, hosszabb ideig tartó bika piac így születik.
Nagy félelmek, kétségek közt, hosszan, fájdalmasan vajúdva.
Reméljük egészséges, hosszú életű kisbika patáit látjuk már kikandikálni. :-)
Valószínű.
Összevetettem a mostani helyzetet a tavaszi történésekkel.
Én látok hasonlóságot az akkori meg a mostani áralakulásban:
http://kepfeltoltes.hu/101011/R_ba_2010.10.10._www.kepfeltoltes.hu_.png
Bizakodjunk a spekuláció pozitív beteljesülésében.
Türelem.
sziasztok...)
megállt az élet....most megvárjuk, míg a bollinger beszűkül itt 945 körül?
Ez a 950 egyre inkább ellenállásnak tűnik megint,nem támasznak.
925 -re álltam be a következő vételemmel ...
Emberek! Rossz irányba megy ez a papper. Kéne szólni nékije..
Erre a Pintér féle eredményvárakozásra csak a kisbüfik mozdultak, a nagyok nem.
Nekik nem ígéret kell , hanem bizonyíték.
Megvárják mi lesz.
A kisbüfiknek meg sajnos remeg a kezük, hamar elszórják.
Nem csodálkoznék, ha egy októberi negatív korrekcióban, leütnék még egyszer 900 alá.
de amit látok, az nem tetszik...(
a piac meggyengült...ez meg a támasznál kóvályog
thx!