Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

A Rába sorsa elég erősen…

#312230 Koffein

A Rába sorsa elég erősen függ az autóipari szektor alakulásától, ezzel kapcsolatban rövid és középtávon nem vagyunk optimisták, de több jó hír is érkezhet a magyar ipari növekedés oldaláról (új megrendelések), amely pozitívan érintené a céget. Ha az árfolyam átvinné a 940-es szinteket, az teret nyithat lefelé és akkor olcsóbb beszállókat is lehet majd találni, tehát érdemes ezen a szinten stoppolni a meglévő longokat.

http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=139567&is=1

Csaknem vásárolni szeretnének 940 alatt a stopok kiütésével? :)

Re: nincs cím

#312166 kissat Előzmény: #312125

Ilyen huncut játékokra számítva be is álltam valamivel alacsonyabb szintekre.

Aztán majd koppanok, és elindul felfele.

Re: nincs cím

#312125 bargain_hunter Előzmény: #312116

Ez a múlt heti Pintér féle pozitív második féléves eredményre vonatkozó nyilatkozat, várakozás meg kell hogy tartsa az árfolyamot, és amennyiben az már a Q3-ban is megmutatkozik számottevő javulás formájában, akkor akár csodaszép évvégénk is lehet nekünk, Rába tulajdonosoknak.

Reméljük, hogy a szép munkát ügyfélszámlánk növekvő egyenlege is visszaigazolja majd, úgy december közepe tájékán legkésőbb.

Bizakodjunk.

Gépi stopot mindenesetre itt nem rakok be.

Kerülendő a huncut nagyspekik kisded játékait.

Re: nincs cím

#312124 kissat Előzmény: #312115

Nagy félelmek, kétségek közt, hosszan, fájdalmasan vajúdva.

Ez a szép! Mikor Vadász ecseteli Zabásnak a szülést.

De legalább tudni fogja, milyen is az ...

:))

Re: nincs cím

#312116 Capablanka Előzmény: #312108

nagyon szép munka...

egyre jár az agyunk, csak én kicsinyesebben gondolkodtam

a 850 körüli hosszú konszolidációból is csak a bollinger teljes beszűkülése után tört ki...meg a 900 körüli értéktől is ekkor rugaszkodott el

Re: nincs cím

#312115 bargain_hunter Előzmény: #312111

Tudtam, hogy tetszeni fog neked. :-)

Főleg a célár. :-)

Csak az a kérdés, hogy győzöd-e majd kivárni.

1000 felett ejted, eszvéesz.

Mostanában kicsit idegesen kereskedsz, amit nem csodálok egyébként.

Szívatós a piac.

Minden nagy, hosszabb ideig tartó bika piac így születik.

Nagy félelmek, kétségek közt, hosszan, fájdalmasan vajúdva.

Reméljük egészséges, hosszú életű kisbika patáit látjuk már kikandikálni. :-)

Re: nincs cím

#312104 Capablanka Előzmény: #311687

sziasztok...)

megállt az élet....most megvárjuk, míg a bollinger beszűkül itt 945 körül?

Emberek! Rossz irányba m…

#311673 apafi

Emberek! Rossz irányba megy ez a papper. Kéne szólni nékije..

Re: nincs cím

#311671 bargain_hunter Előzmény: #311664

Erre a Pintér féle eredményvárakozásra csak a kisbüfik mozdultak, a nagyok nem.

Nekik nem ígéret kell , hanem bizonyíték.

Megvárják mi lesz.

A kisbüfiknek meg sajnos remeg a kezük, hamar elszórják.

Nem csodálkoznék, ha egy októberi negatív korrekcióban, leütnék még egyszer 900 alá.