Re: nincs cím
Capablanka Előzmény: #312108nagyon szép munka...
egyre jár az agyunk, csak én kicsinyesebben gondolkodtam
a 850 körüli hosszú konszolidációból is csak a bollinger teljes beszűkülése után tört ki...meg a 900 körüli értéktől is ekkor rugaszkodott el