Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Capablanka Előzmény: #312108

nagyon szép munka...

egyre jár az agyunk, csak én kicsinyesebben gondolkodtam

a 850 körüli hosszú konszolidációból is csak a bollinger teljes beszűkülése után tört ki...meg a 900 körüli értéktől is ekkor rugaszkodott el