Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #312104Valószínű.
Összevetettem a mostani helyzetet a tavaszi történésekkel.
Én látok hasonlóságot az akkori meg a mostani áralakulásban:
http://kepfeltoltes.hu/101011/R_ba_2010.10.10._www.kepfeltoltes.hu_.png
Bizakodjunk a spekuláció pozitív beteljesülésében.
Türelem.