Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

bargain_hunter Előzmény: #312111

Tudtam, hogy tetszeni fog neked. :-)

Főleg a célár. :-)

Csak az a kérdés, hogy győzöd-e majd kivárni.

1000 felett ejted, eszvéesz.

Mostanában kicsit idegesen kereskedsz, amit nem csodálok egyébként.

Szívatós a piac.

Minden nagy, hosszabb ideig tartó bika piac így születik.

Nagy félelmek, kétségek közt, hosszan, fájdalmasan vajúdva.

Reméljük egészséges, hosszú életű kisbika patáit látjuk már kikandikálni. :-)