Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #312111Tudtam, hogy tetszeni fog neked. :-)
Főleg a célár. :-)
Csak az a kérdés, hogy győzöd-e majd kivárni.
1000 felett ejted, eszvéesz.
Mostanában kicsit idegesen kereskedsz, amit nem csodálok egyébként.
Szívatós a piac.
Minden nagy, hosszabb ideig tartó bika piac így születik.
Nagy félelmek, kétségek közt, hosszan, fájdalmasan vajúdva.
Reméljük egészséges, hosszú életű kisbika patáit látjuk már kikandikálni. :-)