Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

bargain_hunter Előzmény: #312116

Ez a múlt heti Pintér féle pozitív második féléves eredményre vonatkozó nyilatkozat, várakozás meg kell hogy tartsa az árfolyamot, és amennyiben az már a Q3-ban is megmutatkozik számottevő javulás formájában, akkor akár csodaszép évvégénk is lehet nekünk, Rába tulajdonosoknak.

Reméljük, hogy a szép munkát ügyfélszámlánk növekvő egyenlege is visszaigazolja majd, úgy december közepe tájékán legkésőbb.

Bizakodjunk.

Gépi stopot mindenesetre itt nem rakok be.

Kerülendő a huncut nagyspekik kisded játékait.