Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #311664Erre a Pintér féle eredményvárakozásra csak a kisbüfik mozdultak, a nagyok nem.
Nekik nem ígéret kell , hanem bizonyíték.
Megvárják mi lesz.
A kisbüfiknek meg sajnos remeg a kezük, hamar elszórják.
Nem csodálkoznék, ha egy októberi negatív korrekcióban, leütnék még egyszer 900 alá.