Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

bargain_hunter Előzmény: #311664

Erre a Pintér féle eredményvárakozásra csak a kisbüfik mozdultak, a nagyok nem.

Nekik nem ígéret kell , hanem bizonyíték.

Megvárják mi lesz.

A kisbüfiknek meg sajnos remeg a kezük, hamar elszórják.

Nem csodálkoznék, ha egy októberi negatív korrekcióban, leütnék még egyszer 900 alá.