sziasztok!
elég lagymatag tötyörgés van...a hangulat sem kedvező
forgalom leült...
két nap lecsorgás után holnap már valamit fakítani kellene
sziasztok!
elég lagymatag tötyörgés van...a hangulat sem kedvező
forgalom leült...
két nap lecsorgás után holnap már valamit fakítani kellene
hét második felében, vagy jövőhéten reménykedek a következő hajrában :)
Gyűjtsön elég erőt, hogy 1000 fölé tudjon menni tartósan!
951-en bővítettem a pakkom, többet nem akarok, mehetünk felfelé
reméljük, hogy kis erőgyűjtés és majd indul tovább.
http://www.imagebam.com/image/db6cb9100000075
most lehet gyűjtögetni :) én 950-en pénteken megtettem
Ezért mondtam, nem kell kapkodni a vétellel ...
(950 -nél azért erősen bizsergett az ujjam a billentyűzet felett)
jövőhéten az sem bánnám ha csak 955-970 közt pattogna, kis bázis építgetne, hogy könnyedén szelje az akadályokat 1014- ig, majd 2000- ig :))
Ja, rövidített munkaidő, jön a hétvége amire rá kell pihenni. Régi magyar cég ápolja a hagyományokat :D
tapasztalataim szerint a rába pénteken valamiért nem szokott menni...
Én megelőztelek 951-en. Most már kéne azért más vevő is, mert szaggatottan megy ez ma. Egy 970 körüli záró megnyugtatna.
Ez megint paráztatásnak néz ki, mint 3 napja a 91x Ft-os szint.
Látom, Pannergy azért ment, amíg nem tudtam figyelni délelőtt. F@sza. :(
Ha 945 alá elesik, akkor a távolabbi kilátások érdekesek lehetnek. :-/
főleg ha a lá is zárna! Ilyet a Panny miért nem tudott csinálni?
a rába nem....csorog...most nyomták le
talán zárás előtt trükköznek még valamit
remélem jövőhéten bizgerálják még
pe ment délelőtt
tegnap kikereskedték a nagyok magukat
Nem voltam pár órán át. Csodálkozom, hogy ez idő alatt nem indult meg egyik papír sem.
hm...tényleg megfontolandó
nem én voltam...)
a színvonalas fórumot sokan olvassák...
ma már nem lesz semmi szerintem