Re: nincs cím
Capablanka Előzmény: #309508hm...tényleg megfontolandó
nem én voltam...)
a színvonalas fórumot sokan olvassák...
ma már nem lesz semmi szerintem
hm...tényleg megfontolandó
nem én voltam...)
a színvonalas fórumot sokan olvassák...
ma már nem lesz semmi szerintem