Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Capablanka Előzmény: #309508

hm...tényleg megfontolandó

nem én voltam...)

a színvonalas fórumot sokan olvassák...

ma már nem lesz semmi szerintem