Re: nincs cím 2010. október 1. 14:26 zeeh_ Előzmény: #309584 Látom, Pannergy azért ment, amíg nem tudtam figyelni délelőtt. F@sza. :( Ha 945 alá elesik, akkor a távolabbi kilátások érdekesek lehetnek. :-/