Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #309584

Látom, Pannergy azért ment, amíg nem tudtam figyelni délelőtt. F@sza. :(

Ha 945 alá elesik, akkor a távolabbi kilátások érdekesek lehetnek. :-/