Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#310090 Capablanka Előzmény: #310067

sziasztok!

elég lagymatag tötyörgés van...a hangulat sem kedvező

forgalom leült...

két nap lecsorgás után holnap már valamit fakítani kellene

Re: nincs cím

#310067 Zabás Előzmény: #310063

hét második felében, vagy jövőhéten reménykedek a következő hajrában :)

Gyűjtsön elég erőt, hogy 1000 fölé tudjon menni tartósan!

Re: nincs cím

#309660 GáborGábor Előzmény: #309638

Ezért mondtam, nem kell kapkodni a vétellel ...

(950 -nél azért erősen bizsergett az ujjam a billentyűzet felett)

Re: nincs cím

#309646 Zabás Előzmény: #309642

jövőhéten az sem bánnám ha csak 955-970 közt pattogna, kis bázis építgetne, hogy könnyedén szelje az akadályokat 1014- ig, majd 2000- ig :))

Re: nincs cím

#309642 apafi Előzmény: #309638

Ja, rövidített munkaidő, jön a hétvége amire rá kell pihenni. Régi magyar cég ápolja a hagyományokat :D

Re: nincs cím

#309624 apafi Előzmény: #309617

Én megelőztelek 951-en. Most már kéne azért más vevő is, mert szaggatottan megy ez ma. Egy 970 körüli záró megnyugtatna.

Re: nincs cím

#309609 zeeh_ Előzmény: #309584

Látom, Pannergy azért ment, amíg nem tudtam figyelni délelőtt. F@sza. :(

Ha 945 alá elesik, akkor a távolabbi kilátások érdekesek lehetnek. :-/

Re: nincs cím

#309584 Capablanka Előzmény: #309573

a rába nem....csorog...most nyomták le

talán zárás előtt trükköznek még valamit

remélem jövőhéten bizgerálják még

pe ment délelőtt

tegnap kikereskedték a nagyok magukat

Re: nincs cím

#309573 zeeh_ Előzmény: #309513

Nem voltam pár órán át. Csodálkozom, hogy ez idő alatt nem indult meg egyik papír sem.

Re: nincs cím

#309513 Capablanka Előzmény: #309508

hm...tényleg megfontolandó

nem én voltam...)

a színvonalas fórumot sokan olvassák...

ma már nem lesz semmi szerintem