Re: nincs cím
GáborGábor Előzmény: #309638Ezért mondtam, nem kell kapkodni a vétellel ...
(950 -nél azért erősen bizsergett az ujjam a billentyűzet felett)
Ezért mondtam, nem kell kapkodni a vétellel ...
(950 -nél azért erősen bizsergett az ujjam a billentyűzet felett)