Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

GáborGábor Előzmény: #309638

Ezért mondtam, nem kell kapkodni a vétellel ...

(950 -nél azért erősen bizsergett az ujjam a billentyűzet felett)