Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Capablanka Előzmény: #309573

a rába nem....csorog...most nyomták le

talán zárás előtt trükköznek még valamit

remélem jövőhéten bizgerálják még

pe ment délelőtt

tegnap kikereskedték a nagyok magukat