Re: nincs cím
Capablanka Előzmény: #309573a rába nem....csorog...most nyomták le
talán zárás előtt trükköznek még valamit
remélem jövőhéten bizgerálják még
pe ment délelőtt
tegnap kikereskedték a nagyok magukat
a rába nem....csorog...most nyomták le
talán zárás előtt trükköznek még valamit
remélem jövőhéten bizgerálják még
pe ment délelőtt
tegnap kikereskedték a nagyok magukat