Re: nincs cím
Zabás Előzmény: #310057reméljük, hogy kis erőgyűjtés és majd indul tovább.
http://www.imagebam.com/image/db6cb9100000075
most lehet gyűjtögetni :) én 950-en pénteken megtettem
reméljük, hogy kis erőgyűjtés és majd indul tovább.
http://www.imagebam.com/image/db6cb9100000075
most lehet gyűjtögetni :) én 950-en pénteken megtettem