Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX0912

Re: gl

#152089 kelvin Előzmény: #152015

addig van még idő kigondolni :-D

Rbbj: neked lett igazad, bár pozi nélkül még mindig, szóval....

Re: gl

#152024 Hathor Előzmény: #152015

erre ne legyél kíváncsi, nem magyarázat kell ide. Itt már nincs mit megmagyarázni és a hülyeség miatt bármi lehet. Ezen nem kell rágódni, technikailag kell nézni a dolgot, az még ér valamit. Realitást nem kell figyelni, még tart a gazdaság megmentése, egy beszédben sem akarják megszüntetni a gazdaságnövelő intézkedéseket. Technikailag vannak korrekciós szintek, ott hezitálunk, utána fel. Sajna lefel várjuk ez nem esik jól most. Majd egyszer 6Ks OTP fölött új világ nyílik.

Re: gl

#152022 akpo7 Előzmény: #151992

Hat ez az, de 200ig b*szott lejonni es nem tudtam visszavenni. Most megint 0ban vagyok es neccesnek erzem, mert tegnap 1szer, ma 2szer tesztelte a 250et es mindig jon vissza. Mondjuk holnap a szaros OTP jelenthetne rosszat, talan Csanyi sem veletlen Q3 elott szorta el, ami volt neki.

Re: gl

#152015 BudFox Előzmény: #152001

Arra mondjuk kíváncsi leszek ha 30.000 ig megy a BUX, hogy onnan mi lesz a magyarázat a további emelkedésre...mikor sz***rban van az ország :-))

Re: gl

#152013 Hathor Előzmény: #151992

ja, max 600ig adtam neki esélyt :)

mondjuk ma egy OTP kitárazásra és korrekcióra számítottam azért..

reggel "megint" megtette nyitóba amit lehetett így átértékeljük a napot mindig..

délutánra lehet még egy eladói hullám

Re: gl

#152001 Waszeitung Előzmény: #151996

Sztem én is csak megszokásból csinálom,nyereséget nem termel,nyugodtabb nem leszek tőle...remélem bejön a 2. verziód :D

Zabás ez a gondolat nekem is eszembe jutott,felfelé nem nagyon van ellenállás,de támaszként a legapróbb szalmaszál is működik..

Re: gl

#151993 Waszeitung Előzmény: #151989

Eszem-****om megáll hogy eszünk ágába sincs lefordulni,korrekciózni,esni,mindegy hogy mi csak lefelé legyen :D

Broki sms: otp stop elad…

#151973 Pityke35

Broki sms: otp stop eladás 5660-on

Shortnyitást nem ír.

Vételben voltak 5400-ról eddig.

Re: nincs cím

#151952 BudFox Előzmény: #151919

OTP -t nem akarják lejjebb adni..valami nagybefektető veheti, mert 5700 alá nem megy.