Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gl

Hathor Előzmény: #151992

ja, max 600ig adtam neki esélyt :)

mondjuk ma egy OTP kitárazásra és korrekcióra számítottam azért..

reggel "megint" megtette nyitóba amit lehetett így átértékeljük a napot mindig..

délutánra lehet még egy eladói hullám