Re: gl
Hathor Előzmény: #151992ja, max 600ig adtam neki esélyt :)
mondjuk ma egy OTP kitárazásra és korrekcióra számítottam azért..
reggel "megint" megtette nyitóba amit lehetett így átértékeljük a napot mindig..
délutánra lehet még egy eladói hullám