Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gl

Hathor Előzmény: #152015

erre ne legyél kíváncsi, nem magyarázat kell ide. Itt már nincs mit megmagyarázni és a hülyeség miatt bármi lehet. Ezen nem kell rágódni, technikailag kell nézni a dolgot, az még ér valamit. Realitást nem kell figyelni, még tart a gazdaság megmentése, egy beszédben sem akarják megszüntetni a gazdaságnövelő intézkedéseket. Technikailag vannak korrekciós szintek, ott hezitálunk, utána fel. Sajna lefel várjuk ez nem esik jól most. Majd egyszer 6Ks OTP fölött új világ nyílik.