Re: gl 2009. november 12. 12:00 BudFox Előzmény: #152001 Arra mondjuk kíváncsi leszek ha 30.000 ig megy a BUX, hogy onnan mi lesz a magyarázat a további emelkedésre...mikor sz***rban van az ország :-))