Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: gl

BudFox Előzmény: #152001

Arra mondjuk kíváncsi leszek ha 30.000 ig megy a BUX, hogy onnan mi lesz a magyarázat a további emelkedésre...mikor sz***rban van az ország :-))