Re: gl
Waszeitung Előzmény: #151996Sztem én is csak megszokásból csinálom,nyereséget nem termel,nyugodtabb nem leszek tőle...remélem bejön a 2. verziód :D
Zabás ez a gondolat nekem is eszembe jutott,felfelé nem nagyon van ellenállás,de támaszként a legapróbb szalmaszál is működik..