Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gl

Waszeitung Előzmény: #151996

Sztem én is csak megszokásból csinálom,nyereséget nem termel,nyugodtabb nem leszek tőle...remélem bejön a 2. verziód :D

Zabás ez a gondolat nekem is eszembe jutott,felfelé nem nagyon van ellenállás,de támaszként a legapróbb szalmaszál is működik..