Regisztráció Elfelejtett jelszó

Takarék Jelzálogbank fórum

Re: nincs cím

#174496 hosszhuszár Előzmény: #174457

itt készül valami, szerintem.

A mai forgalma, már most több, mint tegap egész nap, jó,valszeg átkötés volt..........

Re: nincs cím

#153829 Hathor Előzmény: #153782

Na csak igazunk lett.

Annyira nem kapkodnak érte. Rögtön- 1.58%ban nyitó után.

OTP meg csak nemnormáliskodik... elég fárasztó már..(nekem)

Re: nincs cím

#153782 Hathor Előzmény: #153763

FHB jelentést mindenki pozitívra veszi, akkor mi néztünk el valamit? Lehet, hogy este túl fáradt voltam amikor megnéztem :)

Majd a nyitó eldönti milyen lett a jelentés, különösebben nem érdekel, a hatása a lényeg :)

OTPt szerencsére mai napig nem láttam, azt is tudtam, hogy beadják, nem volt mit olvasni :)

Re: nincs cím

#137318 Harlem Előzmény: #137236

Én sem, csak reméltem és beálltam elé mindet eladni.

Szerencsém volt :)

Záróban pedig visszavettem, mert Usákok csak mendegélnek.

Meglátjuk...

Re: nincs cím

#137072 Hathor Előzmény: #137070

Nagyon nagyon bátor!!

stop a barátod, tudom :))

Yo szerencsét! vagy mit kívántál... ;-))

Apám kiherél...ezt a cso…

#131055 TrogerBroker

Apám kiherél...ezt a csodapapírját meg eladtam 1000 alatt....:S

Nagy nehezezen 1352-őn t…

#129438 wizes

Nagy nehezezen 1352-őn tudtam venni, erre csorog lefelé.

Majd egy fél óráig volt benn a vételi pakkom.

Mindegy, nem lehet mindíg gödörben venni, csúcson eladni.

;<))

Re: nincs cím

#129289 wizes Előzmény: #129246

Controll mínuszt nyomogatva annyira kicsinyíted le amennyire csak akarod.

Controll plusz meg felfelé zoomol.