Regisztráció Elfelejtett jelszó

Takarék Jelzálogbank fórum

Re: nincs cím

#129287 wizes Előzmény: #129241

o))

^ - al le lehet kicsinyíteni és klassz ez az AMi.

Közben rájöttem, hogy meg tudom nézni Markersban is de csak görgetéssel.

Markersban nem ártana ha lenne zoom.

22 collos moncsim van.

1-el nyertél!

;<))

Re: nincs cím

#129286 Hathor Előzmény: #129246

nekem windowsal jó..

kinagyítja a képet, ha kell 15"nál

de jó ez a 8"on is

Re: nincs cím

#129274 Zabás Előzmény: #129246

23ˇ-os monitorom van talán azért nem fér bele a te monitorodba. Én is a képfeltöltésre teszem! Ezek után akkor nem a direkt linket illesztem be!

Re: nincs cím

#129246 matgab Előzmény: #129241

Zabás, miért nem tudsz te is a képfeltöltés-re tenni ilyen rajzokat, nem fér bele a képernyőbe és átláthatatlan...Pedig biztos jó...

(Operát használva)

Re: nincs cím

#129235 wizes Előzmény: #129233

FHB -> minima 1500 de inkább 1600

OTP-nél még megoldható de FHB-nál nem tudom.

Re: nincs cím

#129230 wizes Előzmény: #129210

o)

A Stooq-on és MArkersben szokom elemezgetni, de egyiken sem tudom úgy megnyújtani a a függőlegest, hogy olyan magasra lássak.

Re: nincs cím

#129198 wizes Előzmény: #129177

Én máshonnan indítottam a Fibót és nekem kemény a 1360 körűl, - eddig tényleg többször meg is fogta,-. Ha átlépi akkor megest száguldhat.

Szokom nézni a híreket, felvásárlásról csak itt olvtam, max aránynövelés lehet sztem.

??

Re: nincs cím

#129167 wizes Előzmény: #128584

1364-en gyorsan eladtam most reggel és beálltam új vételre kissé alacsonyabbra.

Határozottan termelékeny ez a rv.

1331-en belevettem újra …

#128584 wizes

1331-en belevettem újra és szépen termel.

1360-nál nekem egy Fibo van, nem tom átugorja -é, vagy ismétel.

Re: nincs cím

#128483 Hathor Előzmény: #128472

nem tudom, ez a nagy meredek emelkedő nekem nem tetszik.. semmi korrekció benne..

ennek lesz böjtje szerintem..

kár hogy nem lehet shortolni a lefele körben.

OTPt ellökhetnéd priviben, mert nem figyeltem annyira a hsz.eket

köszi

Re: nincs cím

#128463 wizes Előzmény: #128453

Eladtam, 20 percre 120 ft. / rv erre elég hirtelen.

Korán volt?

Lehet, de ez zsebben.