o))
^ - al le lehet kicsinyíteni és klassz ez az AMi.
Közben rájöttem, hogy meg tudom nézni Markersban is de csak görgetéssel.
Markersban nem ártana ha lenne zoom.
22 collos moncsim van.
1-el nyertél!
;<))
o))
^ - al le lehet kicsinyíteni és klassz ez az AMi.
Közben rájöttem, hogy meg tudom nézni Markersban is de csak görgetéssel.
Markersban nem ártana ha lenne zoom.
22 collos moncsim van.
1-el nyertél!
;<))
nekem windowsal jó..
kinagyítja a képet, ha kell 15"nál
de jó ez a 8"on is
23ˇ-os monitorom van talán azért nem fér bele a te monitorodba. Én is a képfeltöltésre teszem! Ezek után akkor nem a direkt linket illesztem be!
Zabás, miért nem tudsz te is a képfeltöltés-re tenni ilyen rajzokat, nem fér bele a képernyőbe és átláthatatlan...Pedig biztos jó...
(Operát használva)
Itt van nessziről :)
http://kepfeltoltes.hu/090925/11044785820ar_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Akkor jó amit betettem képet, vagy szeretnéd messzebbről?
FHB -> minima 1500 de inkább 1600
OTP-nél még megoldható de FHB-nál nem tudom.
o)
A Stooq-on és MArkersben szokom elemezgetni, de egyiken sem tudom úgy megnyújtani a a függőlegest, hogy olyan magasra lássak.
Én máshonnan indítottam a Fibót és nekem kemény a 1360 körűl, - eddig tényleg többször meg is fogta,-. Ha átlépi akkor megest száguldhat.
Szokom nézni a híreket, felvásárlásról csak itt olvtam, max aránynövelés lehet sztem.
??
Mit szólsz a 161,8% fibó célárhoz? 1441 :) Kitörés vissza tesztje után /1149/ :)
http://kepfeltoltes.hu/090925/4478932201_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Itt is már felvásárlásról rebegnek!
1364-en gyorsan eladtam most reggel és beálltam új vételre kissé alacsonyabbra.
Határozottan termelékeny ez a rv.
1331-en belevettem újra és szépen termel.
1360-nál nekem egy Fibo van, nem tom átugorja -é, vagy ismétel.
no ja 1450 a következő :)
nem tudom, ez a nagy meredek emelkedő nekem nem tetszik.. semmi korrekció benne..
ennek lesz böjtje szerintem..
kár hogy nem lehet shortolni a lefele körben.
OTPt ellökhetnéd priviben, mert nem figyeltem annyira a hsz.eket
köszi
http://kepfeltoltes.hu/view/090924/FHB_HETI_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
OTP is ilyen !!! ::)))) Célárat már írtam hozzá,nem ismétlem magam.......
Eladtam, 20 percre 120 ft. / rv erre elég hirtelen.
Korán volt?
Lehet, de ez zsebben.