Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #129241

Zabás, miért nem tudsz te is a képfeltöltés-re tenni ilyen rajzokat, nem fér bele a képernyőbe és átláthatatlan...Pedig biztos jó...

(Operát használva)