Re: nincs cím 2009. szeptember 25. 10:15 matgab Előzmény: #129241 Zabás, miért nem tudsz te is a képfeltöltés-re tenni ilyen rajzokat, nem fér bele a képernyőbe és átláthatatlan...Pedig biztos jó... (Operát használva)