Re: nincs cím 2009. október 9. 17:03 Harlem Előzmény: #137236 Én sem, csak reméltem és beálltam elé mindet eladni. Szerencsém volt :) Záróban pedig visszavettem, mert Usákok csak mendegélnek. Meglátjuk...