Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Harlem Előzmény: #137236

Én sem, csak reméltem és beálltam elé mindet eladni.

Szerencsém volt :)

Záróban pedig visszavettem, mert Usákok csak mendegélnek.

Meglátjuk...