Hozzászólás
wizesNagy nehezezen 1352-őn tudtam venni, erre csorog lefelé.
Majd egy fél óráig volt benn a vételi pakkom.
Mindegy, nem lehet mindíg gödörben venni, csúcson eladni.
;<))
Nagy nehezezen 1352-őn tudtam venni, erre csorog lefelé.
Majd egy fél óráig volt benn a vételi pakkom.
Mindegy, nem lehet mindíg gödörben venni, csúcson eladni.
;<))