itt készül valami, szerintem.
A mai forgalma, már most több, mint tegap egész nap, jó,valszeg átkötés volt..........
itt készül valami, szerintem.
A mai forgalma, már most több, mint tegap egész nap, jó,valszeg átkötés volt..........
Na csak igazunk lett.
Annyira nem kapkodnak érte. Rögtön- 1.58%ban nyitó után.
OTP meg csak nemnormáliskodik... elég fárasztó már..(nekem)
FHB jelentést mindenki pozitívra veszi, akkor mi néztünk el valamit? Lehet, hogy este túl fáradt voltam amikor megnéztem :)
Majd a nyitó eldönti milyen lett a jelentés, különösebben nem érdekel, a hatása a lényeg :)
OTPt szerencsére mai napig nem láttam, azt is tudtam, hogy beadják, nem volt mit olvasni :)
csak az imf hitel :) szánalom.
Én sem, csak reméltem és beálltam elé mindet eladni.
Szerencsém volt :)
Záróban pedig visszavettem, mert Usákok csak mendegélnek.
Meglátjuk...
nem gondoltam volna, hogy 1300 meglesz ma...
kiszálltam másra kell a lé :)
Nagyon nagyon bátor!!
stop a barátod, tudom :))
Yo szerencsét! vagy mit kívántál... ;-))
véve 1266
1250 alatt stop, jelenleg támasz körül.
Apám kiherél...ezt a csodapapírját meg eladtam 1000 alatt....:S
Megvárom míg visszajön a boliba! és 1150-en veszek :) Na jó 1200-on!
Nagy nehezezen 1352-őn tudtam venni, erre csorog lefelé.
Majd egy fél óráig volt benn a vételi pakkom.
Mindegy, nem lehet mindíg gödörben venni, csúcson eladni.
;<))