Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #153763

FHB jelentést mindenki pozitívra veszi, akkor mi néztünk el valamit? Lehet, hogy este túl fáradt voltam amikor megnéztem :)

Majd a nyitó eldönti milyen lett a jelentés, különösebben nem érdekel, a hatása a lényeg :)

OTPt szerencsére mai napig nem láttam, azt is tudtam, hogy beadják, nem volt mit olvasni :)