Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #153763FHB jelentést mindenki pozitívra veszi, akkor mi néztünk el valamit? Lehet, hogy este túl fáradt voltam amikor megnéztem :)
Majd a nyitó eldönti milyen lett a jelentés, különösebben nem érdekel, a hatása a lényeg :)
OTPt szerencsére mai napig nem láttam, azt is tudtam, hogy beadják, nem volt mit olvasni :)