Tegnapi háromszögen szépen kitört fel, a kitörésre húzott fibo szerinti célárát elérte.
Ma a kis fej-váll ledobta, illetve a kitörés fiboja, valamint a ferde nyakvonalú fordított fej-vállra húzott leszorítóról.
http://postimage.org/image/wh5s94367/full/
Szépen csinálja a gondolataimat, csak sok a hír amire várni kell.
Ma OTP jelentés, illetve IMF. Délutánra jöhet S&P-től minősítés, azt mondja gazdasági rádió, hogy bóvliba minősítés híre is.
Ezt a hírt is megvárjuk partvonalról. Sok a hír hatás, rángatózás, de érdekes, hogy pont célárakat hoz ki minden hír.
Most a hír csinálja a grafikont, vagy grafikon a hírt? ,-)
Kis megfigyelt papírjaim között van valami nagy csoda, azt egyelőre nem írom le, nehogy kitépjék az égbe. Hírt megvárjuk