Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1112

Re: fd

#445934 Frontin Előzmény: #445929

Remélem jobb szájízzel ér véget a mai kereskedés számomra mint a tegnapi. Sajnos már csak záráskor leszek, ha hazaértem v.mi megnyugtatót szeretnék látni. Párat zártam, biztos ami biztos, jobb mintha tegnap tettem volna. Inkább lejjebb (ha lesz ilyen) újranyitom.

Re: fd

#445911 Hathor Előzmény: #445902

Én még mindig felfele kitörést várok SPből is.. de csak alakzat miatt.

Amikor letöri a lobogót, akkor átírom magamban.

Re: fd

#445902 BudFox Előzmény: #445874

akkor ezek szerint ennyire egyre jár az agyam a gazdasági rádióval ? :D

szép a grafikonod...remélem SP letörik nagyon...igy év végére.

Re: fd

#445874 Hathor Előzmény: #445828

S&Pben írtam egyik nap, hogy trendirányú kitörést várok az árbóc zászlóból, de zászló szerint letörhet a háromszög, egy.. a lobogóban található dupola toppal, levágva lobogó aljára, onnan kilőve fel.

Én még a lobogó alját figyelem.

Belerajzoltam a képedbe..

http://postimage.org/image/k8xo27d63/

Amennyiben letörik zászló is, akkor itt a 1216körüli nyakvonallal, és 1300 közötti csúccsal számolok lefele nyakvonalról első körben.

Re: fd

#445871 Előzmény: #445862

Na látod, AZZAL tényleg királyt csinálnának Orbánból.

Ezzel azonnal masszív 2/3-ra ugrana a Fidesz, és soha többé nem lehetne onnan kirobbantani.

Re: fd

#445865 Longshort Voilattila Előzmény: #445862

Így aztán rögtön mehet rá egy rallye...

Amúgy előbb szerintem szépen minden barmot betakarítanak a karámba, akit csak lehet, aztán mehet a pumpa, csak előbb bebiztosítják a vezetést, mert nem akármire lehet majd költeni a közöspénzt, csak visszaadni lehet, semmi mást grr

Re: fd

#445859 Hathor Előzmény: #445857

Ezt gondolja a gazd.rádió is ,-)

szerk:Ma 3.péntek is lesz.

Holnap hétvége.

Délutáni S&P hír (ha lesz valamerre).

Re: fd

#445857 BudFox Előzmény: #445851

szerintem tegnap Matolcsyék kaptak egy fülest hogy ma jön a leminősítés...és gyorsan bedobták a hírt hogy megegyeztek az IMF -el..ami persze csak blöff volt...ez arra volt jó, hogy a hitelminősítők igy talán nem merik meglépni a leminősítést...mert igy teljesen lejáratódnának, és beigazolódna hogy magasabb pénzügyi maffia érdekek szerint működnek..

az egész csak arra kellett hogy összezavarják a hitelminősítőket, hogy időt nyerjenek..

Re: fd

#445856 Frontin Előzmény: #445852

Én inkább attól tartok, hogy az ECB beindítja a pénzpumpát, aztán arra fog elszállni a világ

Re: fd

#445852 BudFox Előzmény: #445828

én adtam rá...csak attól félek hétfőn nagyon nagy emelkedés lesz....megegyeznek tényleg IMF -el aztán mehetünk fel a fenébe...

talán azért mégsem...

Re: fd

#445851 Hathor Előzmény: #445838

Tegnapi háromszögen szépen kitört fel, a kitörésre húzott fibo szerinti célárát elérte.

Ma a kis fej-váll ledobta, illetve a kitörés fiboja, valamint a ferde nyakvonalú fordított fej-vállra húzott leszorítóról.

http://postimage.org/image/wh5s94367/full/

Szépen csinálja a gondolataimat, csak sok a hír amire várni kell.

Ma OTP jelentés, illetve IMF. Délutánra jöhet S&P-től minősítés, azt mondja gazdasági rádió, hogy bóvliba minősítés híre is.

Ezt a hírt is megvárjuk partvonalról. Sok a hír hatás, rángatózás, de érdekes, hogy pont célárakat hoz ki minden hír.

Most a hír csinálja a grafikont, vagy grafikon a hírt? ,-)

Kis megfigyelt papírjaim között van valami nagy csoda, azt egyelőre nem írom le, nehogy kitépjék az égbe. Hírt megvárjuk