Re: fd 2011. november 18. 10:14 BudFox Előzmény: #445828 én adtam rá...csak attól félek hétfőn nagyon nagy emelkedés lesz....megegyeznek tényleg IMF -el aztán mehetünk fel a fenébe... talán azért mégsem...