Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: fd

BudFox Előzmény: #445828

én adtam rá...csak attól félek hétfőn nagyon nagy emelkedés lesz....megegyeznek tényleg IMF -el aztán mehetünk fel a fenébe...

talán azért mégsem...