Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: fd

Hathor Előzmény: #445838

Tegnapi háromszögen szépen kitört fel, a kitörésre húzott fibo szerinti célárát elérte.

Ma a kis fej-váll ledobta, illetve a kitörés fiboja, valamint a ferde nyakvonalú fordított fej-vállra húzott leszorítóról.

http://postimage.org/image/wh5s94367/full/

Szépen csinálja a gondolataimat, csak sok a hír amire várni kell.

Ma OTP jelentés, illetve IMF. Délutánra jöhet S&P-től minősítés, azt mondja gazdasági rádió, hogy bóvliba minősítés híre is.

Ezt a hírt is megvárjuk partvonalról. Sok a hír hatás, rángatózás, de érdekes, hogy pont célárakat hoz ki minden hír.

Most a hír csinálja a grafikont, vagy grafikon a hírt? ,-)

Kis megfigyelt papírjaim között van valami nagy csoda, azt egyelőre nem írom le, nehogy kitépjék az égbe. Hírt megvárjuk