Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: fd

BudFox Előzmény: #445874

akkor ezek szerint ennyire egyre jár az agyam a gazdasági rádióval ? :D

szép a grafikonod...remélem SP letörik nagyon...igy év végére.