Re: fd
Hathor Előzmény: #445828S&Pben írtam egyik nap, hogy trendirányú kitörést várok az árbóc zászlóból, de zászló szerint letörhet a háromszög, egy.. a lobogóban található dupola toppal, levágva lobogó aljára, onnan kilőve fel.
Én még a lobogó alját figyelem.
Belerajzoltam a képedbe..
http://postimage.org/image/k8xo27d63/
Amennyiben letörik zászló is, akkor itt a 1216körüli nyakvonallal, és 1300 közötti csúccsal számolok lefele nyakvonalról első körben.