Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: fd

BudFox Előzmény: #445851

szerintem tegnap Matolcsyék kaptak egy fülest hogy ma jön a leminősítés...és gyorsan bedobták a hírt hogy megegyeztek az IMF -el..ami persze csak blöff volt...ez arra volt jó, hogy a hitelminősítők igy talán nem merik meglépni a leminősítést...mert igy teljesen lejáratódnának, és beigazolódna hogy magasabb pénzügyi maffia érdekek szerint működnek..

az egész csak arra kellett hogy összezavarják a hitelminősítőket, hogy időt nyerjenek..