Vettem ma már feljebb, 58-as átlaggal, így köszönöm nem :) Sőt lassan érik egy fájdalmas búcsú...
Vettem ma már feljebb, 58-as átlaggal, így köszönöm nem :) Sőt lassan érik egy fájdalmas búcsú...
950-en ment az adok-kapok. Gondolom, ezeknek is lesz gazdája.
Ha beborítja, akkor máris a 93x-en leszünk valahol.
Ha valaki szeretne 12700 db-ot venni 1 összegben az megteheti most.
Úgy néz ki a látványa is generált egy kis eladást.
Bazze, ha már te is szkeptikus vagy tökönszúrom magam.
Beszéltük korábban, hogy szinte csak ezt a kotvadékot nem húzták meg a "válság" óta, ha volt ilyen egyáltalán. Bár ha azt nézem, hogy végül is szinte az alja óta duplázott, akkor lehet, hogy ennyi volt.!?
Rendesen betáraztam belőle, ha nagyon akarom tudom "bármeddig " tartani, én még hiszek benne. nem létezik, hogy valami kis szeletet nem tud kikapni valamilyen autógyártási projektből, suzuki, mercedes, buszos sztori, valami szart szállíthatna ez is valahova. Legalább is én ebben bízok, aztán lehet ezzel is szívok mint a torkos borz.
Ne keseredj el. Lehet, hogy visszamegy most 900 alá, de közép és hosszútávon az RFV mellett én ebben látok nagy kakaót. :) Ez a 2 az, amiben van fejlődési potenciál. Rába szekere pedig igencsak elindulhat, ha jön az a BKV buszpark csere és a cég számára kedvező döntés születik.
Rettenetesen el vagyok keseredve.
Télen, tavasszal voltam ennyire.
Akkor is ezzel a gagyival szórakoztam.
Elő is vettem az akkori történések grafikonját és mit látok.
Úgy történt akkor, hogy a nagy felmenet előtt is volt egy kitörés féle, január 20.-án felment 795-re, majd két hétre rá már le is csapták 670-re. Utólag derült ki hogy kirázás volt.
Onnan meg szinte meg se állt 1136-ig, alig két hónap alatt megcsinálta.
Sokan csak nézték. Szerencsére én fogtam rajta szépen.
El tudok most is képzelni egy 870-ig való kirázást, november 15-ig a Q3 jelentésig, és az utána tervezett sajtótájékoztatóig.
Utána év végéig még meglehet az 1020. Ha jó hírek jönnek meg a jövő évre biztató prognózist ad majd a menedzsment.
Az 1200-ban már én sem hiszek, tavasszal azért történt a nagy hegymenet, mert akkor került be április 01-el a BUX kosárba és a kötelező intézményi tankolás meg az azt kihasználó spekuláció hajtotta fel annyira az árat.
Most nincs ilyen vételi kötelezettség, brutális fundás javulás lehetne csak komolyabb felhajtó erő.
De a fundás javulás itt senkit nem érdekel ezen a mutyi tőzsdén.
Szkeptikus vagyok.
Rába, RFV, Erzsike a sláger most, de az Orco is kapott egy bal horgot az előbb.
Ja, adnak itt másokat is. Ha valamelyik minősítő most húzza le Mo-ot, kanálba dőlök :)
Ó, hogy b..sza meg , most kapcsoltam be a gépet, gyönyörű.
Pedig úgy betáraztam ebből a fosból 901-970-ig van mindenhonnan..., Vadászmester, hogy lesz ebből így 1200? :-)
Nálam lementek az emelkedő csati aljáig. Jó lenne, ha nem süllyedne tovább. 50 alatt meg vettek egy cseppet nekem. Tovább azért nem bővítenék már.
Egyszerre öntik RFV-t, Pannergy-t, Rábát...
Ez egy alap kiszállója lehet szeirintem.
949 alatt azért már támogatják.
Tömésnek néz ki.
MACD eladáson.
Ha ilyen viszonylagos jó hangulatban ezt csinálja, egy rossz hangulatban leütik majd, tán a 870 megfogja.
Trágya egy papír.
Eddig jól csinálták az ijesztgetést, leszúrás 91x Ft-ra, majd 93x Ft-ra.
Viszont ezek már nagy pakkok, ez már nekem se nagyon tetszik.
Mintha az alapok elkezdtek volna kiszállni a BUX kosaras kis és közepes papírokból.
Gondolod, hogy ijesztgetés okán képes valaki eladni?
Abban bízna, hogy ezzel lavinát indítana és olcsóbban bevásárolhatna?
Nem lehet, hogy csak szimplán kiszállt, mert megunta tartani/másra kell a pénz?
Vagy tudsz valamit brókertől v. valahonnan az eladó kilétéről??