Re: nincs cím
learn Előzmény: #316754Gondolod, hogy ijesztgetés okán képes valaki eladni?
Abban bízna, hogy ezzel lavinát indítana és olcsóbban bevásárolhatna?
Nem lehet, hogy csak szimplán kiszállt, mert megunta tartani/másra kell a pénz?
Vagy tudsz valamit brókertől v. valahonnan az eladó kilétéről??