Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

learn Előzmény: #316754

Gondolod, hogy ijesztgetés okán képes valaki eladni?

Abban bízna, hogy ezzel lavinát indítana és olcsóbban bevásárolhatna?

Nem lehet, hogy csak szimplán kiszállt, mert megunta tartani/másra kell a pénz?

Vagy tudsz valamit brókertől v. valahonnan az eladó kilétéről??